Těžba burzy
skrze unikátní sloty

Vyzkoušejte XDIGR, platformu, na níž
má šanci vytěžit z burzy maximum
každý 18+. A to jednoduše přes sloty.
I vy tak můžete získat násobky vkladů.
Přitom ty začínají na pouhých 100 Kč.

Těžba burzy v kostce

1

Přihlásíte se do svého XDIGR účtu

– pokud ho nemáte, registrujte se

2

Vyberete si z otevřených slotů

– jednoduše na stránce Sloty

3

Účastníte se těžby s vlastním vkladem

– ta odpovídá vašemu podílu na těžbě

4

Po konci těžby zjistíte výsledek

– někdy vám vklad přinese i násobky

Zajímají vás podrobnosti? Vše najdete na stránce Jak to funguje.

Aktuálně otevřené sloty

všechny sloty

Trefte správný slot a vydělejte jmění

Pokud si nejste jisti, který slot zvolit, jednoduchá kalkulačka vás už navede.

Kolik peněz chcete z těžby získat?

Jaké riziko jste ochotni podstoupit?

Jak dlouho chcete nechat peníze ve slotu?

Proč těžit trhy s platformou XDIGR?

Zisk i v násobcích vkladu

Zisk i v násobcích vkladu

S námi totiž sázíte na růst či propady světových trhů

Výplata peněz obratem

Výplata peněz obratem

Po datu zúčtování slotu vám peníze načteme do pár minut

Jednoduchá správa účtu

Jednoduchá správa účtu

XDIGR je navržen tak, abyste se v něm vždy snadno vyznali

Žádné vstupní poplatky

Žádné vstupní poplatky

XDIGRu platíte až ve chvíli, kdy vám reálně přináší zisk

Volba přijatelného rizika

Volba přijatelného rizika

Čím větší riziko, tím větší šance na zajímavý výnos

Obsah slotů od profíků

Obsah slotů od profíků

Jejich složení vybírá zkušený tým expertů z firmy stockX

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte burzu s naším XDIGRem!

Kontaktovat Založit účet

Právě těžíme

všechny sloty

XDIGR aktuality

Pravidelně píšeme o všem, co hýbe burzou,
jak se daří naší platformě XDIGR a nejen to.
Čtěte nové příspěvky a zůstaňte v obraze.

Ohlédnutí za červnem 2024

Ohlédnutí za červnem 2024

Jak se XDIGRu dařilo během června? Za nás obstojně. V aktualitě se dozvíte podrobnosti o uzavřených slotech, jejich úspěšnosti, výnosech a růstu.
Číst článek
Novinky a vylepšení, které jsme spustili v červnu

Novinky a vylepšení, které jsme spustili v červnu

XDIGR průběžně ladíme a vylepšuje dle zpětné vazby vás, našich uživatelů, těžařů. Takže jaká vylepšení webu a systémů jsme nasadili během června?
Číst článek

Co vás často zajímá

Většina lidí při investování nemá moc velkou šanci své finance doopravdy zajímavě zhodnotit (výnosy během let jsou i záporné, maximálně pak v jednotkách %). A při obchodování na burze dokonce větší část z nich skončí v minusu nebo rovnou na nule, neboť nemají potřebné zkušenosti ani čas se obchodování na plný úvazek věnovat tak, jak je třeba.

Platforma XDIGR se proto rozhodla vzít to nejlepší ze světa burzovních obchodů, investic a jednoduchou formu ze světa sázek, a to vše zjednodušila. Tak, že je dostupná komukoli bez znalosti ekonomických teorií a investičních strategií. A vsadit si na slot může každý už od pár stokorun. Díky platformě může všechny starosti s obchodováním těžař na XDIGRu hodit za hlavu. Nemusí řešit obchodní licence, platit registrační poplatky a ani se o obchody denně starat.

Těžba světových trhů tedy spočívá na realizaci burzovních obchodů prostřednictvím předpřipravených slotů. Jednotlivé sloty obsahují připravené tituly (například komodity, indexy, akcie, měnové páry, kryptoměny apod.), s definovaným stropem pro investici, směrem vývoje (růst či pokles) a předpokládaným ziskem. To vše těžařům na XDIGRu (uživatelům s účtem na platformě) umožňuje získat zisk nejen v případě růstu zvolených trhů, ale dokonce i v případě poklesu

 

Platforma XDIGR umožňuje svým těžařům (uživatelům s XDIGR účtem) přes intuitivní rozhraní platformy přeneseně řečeno „těžit” zisk burzovních obchodů. To celé prostřednictvím slotů, do kterých odborníci připravují burzovní tituly, na kterých je potenciál získat v rámci definovaného horizontu zisk

Slot je od samého začátku koncipován jako vybrané těžební místo (neboli pool), který má časové a finanční omezení a obsahuje vybraný burzovní titul (například komodity, indexy, akcie, měnové páry, kryptoměny atd.), jeho plánovanou hodnotu, potenciální zisk a zároveň maximální možnou ztrátu (vyšší pak nemůže realizovat).. 

Aby se uživatel mohl skrz slot podílet na zisku či ztrátě, stačí mu vytvořit si účet na naší platformě, vybrat si slotposlat do něj vklad. Následně již čeká, než slot doběhne a nahlásí mu výsledek. Může buď „prohrát”, a to část anebo celý vklad, nebo „vyhrát”. V tom případě se výsledek může pohybovat klidně i v násobcích vkladu.

Důležité: XDIGR v rámci slotu zprostředkovává obchodní příležitost na burze skrze dealingové oddělení stockX, a to dle definovaných parametrů. Slot není cenným papírem ani formou závazku mezi XDIGRem a uživatelem. Informace uvedené ve slotu jsou pouze informativní a nezaručují predikovaný zisk, tedy ani návratnost vkladu.

Platforma XDIGR je pro všechny typy investorů, jak pro běžné dynamicky orientované a spekulující, tak i pro sázkaře

Investoři si díky platformě XDIGR mohou rozšířit portfolio o krátkodobé (dny nebo týdny) a střednědobé (měsíce až rok) dynamické tituly, které jim mohou přinést i násobky vkladu. Sluší se ovšem říct, že také můžou skončit v záporu (jako u většiny jiných titulů), v některých případech je riziko až takové, že přijdou o vklad. Ovšem potenciál zhodnocení se na XDIGRu, pokud sázka na pohyb titulu na daném trhu vyjde, pak klidně počítá i v desítkách až stovkách procent.

Pro sázkaře se jedná o rozšíření jejich záběru, na který si mohou vsadit. Oproti jiným sázkám, na platformě XDIGR je pravděpodobnost výhry (tedy že slot skončí v kladných číslech) až 1:10. Což je rozdíl oproti jiným sázkám, kdy je někdy až astronomická pravděpodobnost, že vyhraje. Tedy pokud sází na něco, co mu může přinést opravdu značnou výhru. Na platformě XDIGR může získat i násobky. A pravděpodobnost prohry (tedy že se slot nezhodnotí) je cca 9:10.

A v neposlední řadě na spekulující investory a lidi, kteří by si chtěli vyzkoušet burzovní obchody, ale nechce se jim načítat spoustu teorie a získávat draze zkušenosti při prodělávání. Většina lidí totiž na burze vydělá. Využitím platformy XDIGR navíc nemusí ani řešit žádné licence na burzovní obchodování, shánění brokera nebo řešení investičního účtu.

Zajímá mě víc