O platformě
jménem XDIGR

Kde se vzal nápad na revoluční platformu a kdo za ním stojí? Rozhodně čtěte dál.

Inovativní myšlenka za XIDGRem

Většina lidí při běžném investování nemá nijak velkou šanci své peníze zajímavě zhodnotit. I při obchodování na burze větší část z nich končívá v minusu, jelikož na to nemají čas a často ani dostatek zkušeností. V obou případech mohou investoři či obchodníci skončit pár desítek % v záporu, nebo dokonce ztratit i celý vklad.

Vedle toho je tu sázení. U loterie (sázení na čísla) může člověk oproti minimálnímu vkladu získat astronomickou sumu, ale s šancí prakticky nulovou. U kurzového sázení (například na sport) má pak sice šanci větší, ovšem vyhrát může jen násobky (sázkovky kurzy vypisují na základě dat) a když to nevyjde, i tento sázející ztrácí celý vklad.

Autoři proto stvořili XDIGR, aby spojili to nejlepší ze světa burzovních obchodů, investic a sázek. To všechno jsme totiž zjednodušili pro každého. Netřeba mít základy ekonomie, všechny starosti s obchodováním může těžař na XDIGRu hodit za hlavu. Nemusí řešit licence ani platit registrační poplatky či se o své obchody denně starat.

Jak platforma XDIGR funguje?

XDIGR umožňuje zákazníkům přes intuitivní rozhraní získat podíl na zisku nebo ztrátě prostřednictvím zveřejněných slotů.

Sloty obsahují tituly světových trhů ( akcie, komodity, indexy, měnové páry, kryptoměny atd. ), a tak lze přeneseně řečeno „těžit“ potenciál burzovních obchodů. To celé pro uživatele znamená možnost účastnit se na podílu ze zisku nebo ztrátě jednotlivých slotů.

Těžaři si na XDIGRu vyberou přiměřenou velikost podílu na zisku nebo ztrátě jednoho nebo více slotů. Následně provedou úhradu své objednávky a čekají na výsledek, který provozovatel zveřejní po uplynutí samotné těžby. Šance získání podílu na zisku ve vybraném slotu je dle našich propočtů přibližně 1:10 s tím, že potenciál výkonu slotů se blíží násobkům a ne jen jednotkám vkladu v %.

13

Otevřených slotů čekajících na spuštění

3.3

Milionu Kč vydolováno
ze světových trhů

10,82 %

O tolik % sloty v průměru již zhodnotily vklady

3160

XDIGR těžařů
v naší partě

Slot: jednoduchý přístup k trhům

Uživatel XDIGRu má možnost denně vybírat z několika slotů, které průběžně připravují specialisté z dealingových oddělení investičních společností, například z firmy stockX.

Jednotlivé sloty obsahují připravené burzovní tituly, s definovaným objemem pro investici, směrem vývoje (růst či pokles) a předpokládaným ziskem. To vše od slotů na 1 den až na rok.

Sloty jsou uzavřeny po dosažení předem definované cílové částky (případně kolem 70 %) a následně dealingové oddělení realizuje obchodní tituly dle definovaných parametrů.

XDIGR a jeho těžba potenciálu světových burz prostřednictvím slotů umožňuje uživatelům získat zisk nejen v případě růstu zvolených trhů, ale dokonce i v případě jejich poklesu.

Jak se daří slotu, který si těžař zvolil a poslal do něj vklad, najde vždy jednoduše v rámci svého uživatelského účtu po přihlášení. Na jednom místě pak může vše také obsluhovat.

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte burzu s naším XDIGRem!

Kontaktovat Založit účet