2 nové sloty, které si zaslouží vaši pozornost
29. 02. 2024

2 nové sloty, které si zaslouží vaši pozornost

Správce slotů na naší platformě nedávno připravil a ke konci minulého týdne otevřel 2 velmi slibné sloty. Co nabízejí?

Slot TOP40 Německo #4

U tohoto jednodenního slotu začíná těžba 1. 3. 2024, přičemž výnos odhadujeme na 150 %. V rámci toho slotu bude jeho správce otevírat obchodní pozice SELL, tzn. spekulovat na krátkodobé poklesy německého akciového indexu. Předpokládaný zisk je definován na základě aktuálně vysokých hodnot indexu DE40 s tím, že riziko ztráty kapitálu je v tomu případě nastaveno na nejvyšší úroveň tedy 100 %. Klasicky čím větší očekávané zhodnocení titulu, tím větší je i riziko. Ale kdo neriskuje, ten…

Těžit slot

Slot Aus. dolar vs. Jen #4

U tohoto jednodenního slotu začíná těžba 4. 3. 2024, přičemž výnos odhadujeme na 26 %, a to při maximální možné ztrátě 20%. „Blížíme se k dosažení úrovně, na které se přikláníme k posilování japonského jenu, a proto se domníváme, že rezistence nebude překročena na 99 a trend se následně otočí.” To dodává k myšlence slotu jeho správce.

Těžit slot

Nevybrali jste si? Koukněte se do nabídky

Samozřejmě v nabídce máme i sloty, které těží delší dobu, tedy týdny, měsíce a víc (dlouhodobé). Kromě měnových párů a indexů přes XDIGR můžete spekulovat i na pohyby akcií firem, komodit (např. zlato) či kryptoměn (právě připravujeme).

Podívejte se na všechny XDIGR sloty a určitě si vyberete nějaký, který vám bude dávat smysl. Vklad je otázkou sotva minut.

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte potenciál trhů s XDIGRem!

Založit účet Zobrazit sloty