Euro vs. Frank #1

Měsíční slot Měsíční slot

Možný zisk

0 Kč

Maximální ztráta

10 %

Co těžíme

EUR/CHF

Vybráno: 28 100 Kč
Cíl: 200 000 Kč
Těží: 3 těžařů
14 %

Tento slot je vytěžen, výsledek rozdělíme mezi těžaře.

Vytěženo

Bylo vytěženo

2 371 Kč

Co se těžilo

EUR/CHF

Otevřeno pro objednávky

11. 01. 2024

Začátek těžby

24. 01. 2024

11. 01. 2024

Otevřeno pro objednávky

24. 01. 2024

Začátek těžby

24. 02. 2024

Konec těžby

Buy

Způsob těžby

1:200

Páka těžby

Těžaři tohoto slotu

P**** Š****

Vložil

100 Kč

Datum vkladu

23. 01. 2024

Potenciální zisk

6 Kč

R**** H****

Vložil

18 000 Kč

Datum vkladu

17. 01. 2024

Potenciální zisk

1 080 Kč

j**** h****

Vložil

10 000 Kč

Datum vkladu

12. 01. 2024

Potenciální zisk

600 Kč

Výsledky těžby

Aktuální výnos: 2 371 Kč

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte potenciál trhů s XDIGRem!

Kontaktovat Založit účet

Podobné sloty

Euro vs. Frank #3

Možný zisk
29 942 Kč
Maximální ztráta
10 %
Co těžíme
EUR/CHF

Cílová částka

170 000 Kč

10 %

Délka těžby

31 dnů

Těžba probíhá

Co vás často zajímá

Platforma XDIGR umožňuje svým těžařům (uživatelům s XDIGR účtem) přes intuitivní rozhraní přeneseně řečeno „těžit” zisk burzovních obchodů. To celé prostřednictvím slotů, do kterých odborníci připravují burzovní tituly, u kterých je potenciál získat v rámci definovaného horizontu zisk

Na XDIGRu nenarazíte na běžné vstupní poplatky, jako jsou třeba na investičních platformách a ani na poplatky za správu vkladu (investice) apod. Jediný poplatek, který u nás platíte, je jen v případě, že zvolíte slot, který realizuje zisk – pouze tehdy si strhneme 20 % ze zisku. Pokud slot skončí ve ztrátě, nic si neúčtujeme. Zisk tedy máme jen tehdy, když ho máte i vy. Tím spíš se u slotů snažíme maximalizovat šance na kladné výsledky.

Důležité: XDIGR v rámci slotu zprostředkovává obchodní příležitost na burze skrze dealingové oddělení stockX, a to dle definovaných parametrů. Slot není cenným papírem ani formou závazku mezi XDIGRem a uživatelem. Informace ve slotu jsou jen informativní a nezaručují predikovaný zisk.

Slot je od samého začátku koncipován jako vybrané těžební místo (neboli pool), který má časové a finanční omezení a obsahuje vybraný burzovní titul (například komodity, indexy, akcie, měnové páry, kryptoměny atd.), jeho plánovanou hodnotu, potenciální zisk, který se pohybuje v desítkách procent až v násobcích vkladu, a zároveň maximální možnou ztrátu (vyšší pak nemůže realizovat, jelikož v případě definované ztráty slot jeho správce ukončí).

Aby se uživatel mohl skrz slot podílet na zisku či ztrátě, stačí mu vytvořit si na naší platformě uživatelský účet, vybrat si z nabídky slot a poslat do něj vklad. Následně pouze počká, než u slotu doběhne těžba a nahlásí mu výsledek. Může buď „prohrát”, a to část nebo celý vklad (definováno v detailu daného slotu), nebo „vyhrát” (odhad též v detailu daného slotu). Výsledek těžby (vklad + zisk / vklad – ztráta) uživateli poté načteme do peněženky.

Bez potřebné obchodní licence máte podíl na zisku burzovních obchodů bez vynaložení času, bez vědomostí a také bez potřebných obchodních dovedností. To vše prostřednictvím slotů, které připravili specialisté z oboru, kteří se v něm pohybují víc jak 2 dekády. Oproti investičním platformám nabízí XDIGR daleko větší potenciál zhodnocení (mj. díky využití pákového efektu), ač je to samozřejmě spojeno s rizikem ztráty části nebo celého vkladu. Oproti různým sázkovým platformám a sázení jako takovému XDIGR nabízí větší šanci na výhru, resp. při výhře opravdu zajímavé částky.

Zajímá mě víc