Pokořili jsme 3 vytyčené milníky & rosteme dál
08. 07. 2024

Pokořili jsme 3 vytyčené milníky & rosteme dál

Naši obchodní platformu jsme začali vymýšlet a „stavět” cca před rokem, první sloty jsme přitom spustili pro vklady letos již 11. ledna. Od té doby otevíráme stále nové sloty, utěšeně nám přibývají těžaři do party a zároveň se nám úspěšně daří z burzy dolovat zisky, což je hlavní myšlenka platformy. A že se daří. Růst zrychluje, na vkladech s těžaři „točíme” stále větší částky, což se promítá i v ziscích jednotlivců. Zároveň otevíráme i více slotů. Podrobnosti níže.

Přes 3 000 těžařů v XDIGR partě

V úterý 2. 7. jsme měli po necelém půl roce již 3 000 registrovaných těžařů. Pravidelně nás přibývá, 15. dubna nás bylo například ještě 1 500 v partě (tedy přibližně 3 měsíce zpátky a přitom 3 měsíce od spuštění). Kdy nás budou 4 tisíce?

Znáte někoho, komu by se obchodování na burze s možností vytěžit její zisky líbilo? Tak nás doporučte dál. Jsme tu pro každého 18+ s minimálně volnou stokorunou (víc na zkoušku netřeba). Registrace zdarma, za 2 minuty hotovo.

Víc jak 2 miliony Kč vytěženy

Po 5 měsících a 1 týdnu od spuštění prvního slotu vůbec jsme čerstvě k 18. 6. překonali milník 2 milionů Kč. Tedy tolik již v součtu přinesla těžba burzy prostřednictvím slotů, kdy započítáváme jen ty k danému datu uzavřené – přehled.

Za necelé 3 týdny jsme navíc vydolovali další milion, aktuálně tak sloty vytěžily z burzy již přes 3,15 milionu Kč. Po odečtení ztrát jsme tak v plusu 2,6 milionu Kč! A to po ani ne půl roce od spuštění. A slotů spouštíme víc a víc…

200+ slotů za námi a jedeme dál

V poslední době se nám obchodování pěkně rozjíždí, na stále vyšší obrátky. Co to znamená? Nově otevíráme týdně kolem 3–4 desítek slotů. V pondělí 1. 7 po ani ne ½ roce od spuštění 1. jsme po těžbě vypláceli slotu s číslem již 200!

A ve čtvrtek 4. 7. jsme již na 231 uzavřených slotech. Přitom z těchto 231 slotů, které již dotěžily, skončilo 196 v plusu. To nám aktuálně činí skvělou bilanci: 82% úspěšnost slotů. Tzn. že vic jak 8 z 10 slotů u nás dosud skončilo v plusu..

Kdyby cokoli, jsme tu pro vás

V případě dotazů nám napište na chatu, pošlete e-mail nebo nám zavolejte. Nebo máte jasno a je na čase poslat nové vklady do dalších XDIGR slotů? Tak do toho. Prakticky denně stále nové dle toho, jaké výhledy burza má.

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte burzu s naším XDIGRem!

Založit účet Zobrazit sloty