Myšlenka autorů za projektem XDIGR
21. 01. 2024

Myšlenka autorů za projektem XDIGR

Autory obchodní platformy XDIGR je zkušený tým odborníků, který stojí za úspěšnou investiční společností stockX, která na trhu působí již léta. Zmíněná společnost se zabývá obchodováním na světové burze, a to prostřednictvím vlastního dealingového oddělení. Svým stávajícím klientům tedy zhodnocuje jejich vklady.

Jelikož se zmíněná společnost věnuje burzovním obchodům, přišel z její strany nápad právě na XDIGR, které by celý komplexní svět obchodů na burze ve zjednodušené verzi přinesl i běžným lidem. Bez nutnosti sledovat světové trhy průběžně, studovat ekonomické poučky, mít obchodní licenci a větší obnosy peněz atd.

Pro koho je platforma navržena? A jaký skrývá potenciál?

XDIGR je tu pro všechny, tedy jak pro běžné dynamicky orientované investory, tak pro sázkaře. Potažmo pro všechny, kdo chtějí zkusit zhodnotit své volné peníze. Investoři si díky platformě mohou rozšířit portfolio o krátkodobé (dny či týdny) a střednědobé (měsíce až rok) tituly, které jim mohou přinést i násobky vkladu

Sluší se ovšem říct, že také můžou skončit v záporu (jako u většiny jiných titulů či sázek), v některých případech je riziko až takové, že přijdou o část vkladu či celý vklad. Ovšem potenciál zhodnocení se na XDIGRu, pokud těžba daného titulu na trhu vyjde, se pak klidně počítá i v desítkách až stovkách procent (zmíněné násobky vkladu). 

Sloty: Možnost účastnit se na zisku či ztrátě obchodů

XDIGR svým těžařům umožňuje účastnit se přes intuitivní rozhraní na spekulačních obchodních příležitostech, tedy na obchodování s burzovními tituly na světových trzích, a tak přeneseně řečeno „těžit” zisky právě těchto burzovních obchodů. 

To celé jednoduše prostřednictvím slotů, tedy vybraných pozic složených z různých titulů, jako jsou třeba komodity, indexy, akcie, měnové páry, kryptoměny atd. Aby si mohl na slot člověk vsadit, stačí mu si během chvíle vytvořit účet na XDIGRu, vybrat si slot (nebo klidně více slotů) a poslat do něj vklad. A pak počkat na výsledek.

Chcete vědět víc? Jsme tu pro vás

Všechny podrobnosti se dočtete v sekci O nás nebo také v Častých dotazech, kde jsme připravili odpovědi na ty nejčastější. V případě jakýchkoli dalších dotazů či požadavků nás, klidně kontaktujte.

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte burzu s naším XDIGRem!

Založit účet Zobrazit sloty