Jak platforma XDIGR funguje krok za krokem
11. 01. 2024

Jak platforma XDIGR funguje krok za krokem

XDIGR umožňuje přes intuitivní rozhraní získat podíl na zisku nebo ztrátě titulů světových trhů (akcie, komodity, indexy, měnové páry, kryptoměny atd. ), a to prostřednictvím zveřejněných slotů. Jednoduše tak s námi může úplně každý (přeneseně řečeno) „těžit“ potenciál burzovních obchodů. Abyste mohli začít, stačí se jen registrovat.

Máte možnost účastnit se na zisku / ztrátě vygenerované slotem

Těžaři si na platformě XDIGR vyberou přiměřenou velikost podílu na zisku nebo ztrátě jednoho nebo klidně i více odborníky připravených slotů. Následně provedou úhradu své objednávky (pokyny jim přijdou obratem do e-mailu) a čekají na výsledek, který pak zveřejníme po uplynutí samotné těžby (délka těžby je vždy předem přesně daná). 

Následně těžařům do peněženky v XDIGR účtu nahrajeme vklad se zhodnocením, případně zbytek vkladu po odečtení ztráty. Peníze z ní si uživatel může kdykoli převést.

Šance získání podílu na zisku ve vybraném slotu je dle propočtů autorů platformy cca 1:10 s tím, že potenciál výkonu slotů se blíží násobkům a ne jen jednotkám vkladu v %.

Chcete vědět víc? Jsme tu pro vás

Všechny podrobnosti se dočtete v sekci O nás nebo také v Častých dotazech, kde jsme připravili odpovědi na ty nejčastější. V případě jakýchkoli dalších dotazů či požadavků nás, klidně kontaktujte.

 

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte potenciál trhů s XDIGRem!

Založit účet Zobrazit sloty