4 měsíce za námi: Ohlédnutí za milníky platformy
24. 05. 2024

4 měsíce za námi: Ohlédnutí za milníky platformy

Přinášíme ohlédnutí za prvními 4 a něco měsíci od spuštění prvních XDIGR slotů. K tomu došlo 11. 1. 2024 a k 22. 5. jich už byla téměř celá stovka. 💯 A další naše sloty samozřejmě jedou i právě teď a těží nebo těžit brzy začnou. ⛏️

Čísla za prvních 132 dnů těžby s XDIGRem

Jak se platformě zatím daří? Minulý týden jsme zaznamenali několik ztrátových slotů, ale i to k těžbě burzy patří. Občas se chová až nevyzpytatelně, jedno kolik let zkušeností obchodník má. Takže jaká jsou ta čísla k 22. 5. 2024?

  • 90 slotů celkem jsme pro těžaře spustili a ony už svou těžbu zakončily
  • 71 uzavřených slotů z 90 skončilo v plusu ~ dosavadní úspěšnost 76 %
  • 48 slotů pak skončilo těžbu se ziskem víc jak 10 % (tedy přes polovinu)
  • Největší úspěšnost vykazují týdenní sloty, kdy v plusu je jich 25 ze 27
  • Sloty z dosavadní těžby burzy zatím přinesly zisk téměř 619 tisíc Kč
  • I po započtením neblahého vlivu z minulého týdne, kdy se průměrné zhodnocení snížilo, tak i tak se po cca 4,5 měsících pohybuje kolem 12 %
  • Celkem nás je v partě na platformě téměř 2400 těžařů a další přibývají
  • Nedávno jsme dle zpětné vazby těžařů nasadili i nepočítaně updatů

Aktualizace: Ke 24. 5. dotěžilo po dalších 2 dnech ještě 6 dalších slotů. Celkem tak bylo u 96 slotů průměrné zhodnocení 14,99 %, přičemž ¾ slotů skončily v plusu a dosavadní zisk z těžby se pohybuje kolem 890 tisíc Kč.

Ohlédnutí našeho správce slotů

Za poslední rok došlo v rámci vývoje cen titulů na burze k dramatické změně, kdy je běžná větší volatilita (kolísání hodnoty) spojená s vracením se hodnot do původních pozic, například u indexů o několik % i v rámci jednoho dne. A to je jen jeden z mnoha principů, jež se změnily. To ale může být i příležitost!

Kdyby cokoli, jsme tu pro vás

V případě dotazů nám napište na chatu, pošlete e-mail nebo nám zavolejte. Nebo máte jasno a je na čase poslat nové vklady do dalších XDIGR slotů? Tak do toho.

Chcete si sáhnout na bohatství?
Těžte potenciál trhů s XDIGRem!

Založit účet Zobrazit sloty